info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19638

    inspektor

    Pracodawca: BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Służba Cywilna
    Miejsce pracy: Piła, Wielkopolskie

    Komenda Powiatowa Policji w Pile

    Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

    inspektor do spraw ds.gospodarki mieszkaniowej Wydział Ogólny w Komendzie Powiatowej Policji w Pile

    64-920 Piła ul. Bydgoska 117

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

    • Realizacja całokształtu zadań związanych z gospodarką mieszkaniową zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz na podstawie odpowiednich wytycznych i procedur;
    • Przygotowywanie oraz prowadzenie rejestru decyzji administracyjnych wydanych przez Komendanta Powiatowego Policji w Pile zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz na podstawie odpowiednich wytycznych i procedur;
    • Prowadzenie całokształtu zagadnień związanych z darowiznami rzeczowymi oraz darowiznami finansowymi na Fundusz Wsparcia Policji;
    • Nadawanie, odbieranie oraz zmienianie zgodnie z wnioskami uprawnień do systemu wspomagania obsługi Policji dla policjantów i pracowników KPP w Pile;
    • Naliczanie czynszów i opłat eksploatacyjnych za lokale usytuowane w budynku Komendy Powiatowej Policji w Pile oraz w budynkach podległych posterunków Policji, zgodnie z obowiązującymi umowami najmu lokalu;
    • Wprowadzanie danych liczbowych do informatycznego systemu rozliczania mediów (energia elektryczna, woda, gaz, olej opałowy) na podstawie zestawień liczbowych przesyłanych z jednostki i komórek organizacyjnych podległych Komendzie Powiatowej Policji w Pile;
    • Prowadzenie całokształtu zagadnień dotyczących gospodarki odpadami,
    • Przygotowywanie oraz prowadzenie dokumentacji związanej z przekazywaniem jednostki oraz poszczególnych komórek organizacyjnych KPP w Pile.

    Warunki pracy

    • Praca w warunkach biurowych, przy sztucznym i naturalnym oświetleniu,

    • Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin

    Inne informacje:

    W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
    - pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami
    - ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa

    Na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Pile zostaną umieszczone dane kandydatów spełniających wymogi formalne, którzy zakwalifikują się do dalszych etapów postępowania kwalifikacyjnego. Kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną powiadomieni mailowo lub telefonicznie (na podane  adresy mailowe lub numery telefonów) o terminie przeprowadzenia postępowania kwalifikacyjnego, które odbędzie się w budynku Komendy Powiatowej Policji w Pile.

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony 12 miesięcy. Proponowane wynagrodzenie miesięczne według mnożnika kwoty bazowej 1,8  oraz dodatek za wysługę lat.

    Telefon kontaktowy: sekretariat Wydziału Ogólnego KPP w Pile:     47 77 414 00  oraz 47 77 413 67

    Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

    niezbędne

    wykształcenie: średnie

    doświadczenie zawodowe/staż pracy

    doświadczenia zawodowego
    w administracji

    pozostałe wymagania niezbędne:

    • Posiadanie obywatelstwa polskiego
    • Korzystanie z pełni praw publicznych
    • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

    wymagania dodatkowe

    • Biegła obsługa komputera

    Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

    • CV i list motywacyjny
    • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
    • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
    • Pisemna zgoda kandydata na poddanie się procedurze sprawdzającej poświadczona odręcznym podpisem
    • Wszystkie dokumenty oraz oświadczenia powinny zawierać odręczny podpis kandydata
    • Pisemna zgoda na przetwarzanie danych osobowych
    • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
    • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

    Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia
  • Kserokopia orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, w przypadku posiadania

  • Dokumenty należy złożyć do: 2024-03-12
    Decyduje data:stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
    Miejsce składania dokumentów:
    Wydział Ogólny
    ul. Bydgoska 117
    64-920 Piła
    Polska
Dodane: 02.03.2024