info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19672

    ELEKTRYK

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Rzeczyca Ziemiańska, Lubelskie

    Numer oferty: StPr/24/0130

    Obowiązki:

    utrzymanie ciągłości parku maszynowego, dokonywanie napraw instalacji elektrycznych, wykonywanie przeglądów oraz konserwacja instalacji elektrycznych

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających i zużywających energię elektryczną - grupa 1

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe
    • zasadnicze zawodowe, elektryczne

    Pozostałe wymagania:

    • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryk

    Miejsce pracy: 23-230 Rzeczyca Ziemiańska 225A, powiat: kraśnicki, woj: lubelskie

    Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracyCV

    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 22.03.2024