info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19701

    ELEKTRYK

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Koszalin, Zachodniopomorskie

    Numer oferty: StPr/24/0488

    Obowiązki:

    montaż, diagnoza i naprawa instalacji elektrycznych oraz sieci energetycznych

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe

    Pozostałe wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe elektryczne, doświadczenie zawodowe 1 rok, uprawnienia SEP do 1 kV, mile widziane prawo jazdy kat. B, B+E , mile widzini obywatele Ukrainy

    Miejsce pracy: 75-370 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

    Staż pracy: lata: 1

    Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 7:00 -15:00, umowa na czas określony z możiwośćią przedłużenia, miejsce pracy: Koszalin oraz powiat koszaliński

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 11.03.2024