info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19703

    STARSZY REFERENT

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

    Numer oferty: StPr/24/0345

    Obowiązki:

    Prowadzenie aktualnej ewidencji nieruchomości położonych w rejonie RIZ. Prowadzenie aktualnej ewidencji budynków, obiektów rozebranych i nowo wybudowanych, ewidencji przekazanych i przyjętych nieruchomości, w tym w wewnętrznym programie informatycznym. Prowadzenie Teczek Podstaw Prawnych nieruchomości wojskowych. Prowadzenie aktualnej dokumentacji formalno-prawnej dotyczącej stanu władania nieruchomościami położonych w rejonie RZI i pozyskiwanie jej w miarę bieżących potrzeb. Prowadzenie analizy stanu formalno-prawnego nieruchomości znajdujących się w zasobie RZI. Prowadzenie okresowych uzgodnień ewidencji nieruchomości. Składanie wniosków w zakresie nadawanie numerów kompleksom wojskowym. sporządzanie protokołów przekazania nieruchomości dla administratorów (WOG). Sporządzanie sprawozdania o stanie wykorzystania powierzchni w kompleksach wojskowych. Prowadzenie spraw dotyczących zakwaterowania we wspólnych kwaterach stałych oraz zakwaterowania przejściowego w przypadkach wynikających z postanowień ustawy o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych RP. Współpraca z wojskami sojuszniczymi w zakresie koordynacji udostępniania uzgodnionych obiektów i terenów, zgodnie ze szczegółowymi międzynarodowymi umowami i porozumieniami oraz opracowywania i podpisywania umów użyczenia oraz wspólnych protokołów spisu inwentarza i stanu technicznego uzgodnionych obiektów i terenów na terytorium RP. Udział w wyjazdach służbowych. Udział w nadzorach służbowych.
    godziny pracy 7-15

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • obsługa pakietu MSOffice

    Wykształcenie:

    • wyższe (w tym licencjat)
    • średnie zawodowe 4-letnie

    Pozostałe wymagania:

    • Wykształcenie średnie/wyższe- geodezja, gospodarka nieruchomościami, gospodarka przestrzenna, ekonomia, zarządzanie.

    Miejsce pracy: Saperska 1, 10-073 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Staż pracy: lata: 3

    Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjn: CV ,List motywacyjny. Do dokumentów aplikacyjnych należy dołączyć klauzulę o treści" Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych w celu rekrutacyjnym".

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 11.03.2024