info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19711

    ELEKTRYK

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Mszanowo, Warmińsko-mazurskie

    Numer oferty: StPr/24/0319

    Obowiązki:

    Realizacja planowanych przeglądów, remontów, konserwacja i instalowanie urządzeń elektrycznych. Diagnozowanie, ocena i usuwanie bieżących awarii. Umiejętność czytania schematów elektrycznych. Wykonywanie innych prac zleconych w obszarze produkcji.

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
    • czytanie schematów elektrycznych

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe, elektryczne

    Zawód:

    • Elektryk*

    Pozostałe wymagania:

    • Wymagana umiejętność diagnozowania oraz usuwania elektrycznych usterek maszyn, a także czytanie schematów elektrycznych.Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz posiadanie uprawnień SEP do 1 kv (eksploatacyjne). Oczekiwania dodatkowe: umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność. Godziny pracy: 6:00- 14:00.Miejsce wykonywania pracy: ul. Podleśna 5, 13-300 Mszanowo.

    Miejsce pracy: Podleśna 5, 13-300 Mszanowo, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: CV

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 12.03.2024