info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19718

    ELEKTROMONTER

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Krapkowice, Opolskie

    Numer oferty: StPr/24/0191

    Obowiązki:

    naprawa i konserwacja instalacji i sieci elektroenergetycznych, agregatów, urządzeń;
    do wynagrodzenia zasadniczego zostanie doliczona wysługa lat

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • obywatelstwo polskie na mocy decyzji 107/MON z dn. 18.08.2021r.
    • min. rok doświadczenia
    • uprawnienia do obsługi sieci elektroenergetycznych powyżej 1 kV

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe, elektryczne

    Miejsce pracy: 47-300 Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

    Wymagane dokumenty: wizytę u pracodawcy koniecznie należy umówić telefonicznie 261 624 136 lub 668 858 950

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 13.03.2024