info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19725

    MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Szczecin, Zachodniopomorskie

    Numer oferty: StPr/24/0531

    Obowiązki:

    - diagnostyka, mechanika, geometria, klimatyzacja, wulkanizacja, serwis olejowy (w tym dynamiczna wymiana oleju ATF),
    - godziny pracy 8:00-16:00 lub 9:00-17:00, jedna sobota pracująca w miesiącu - można odebrać te dni w tygodniu;
    Oferujemy:
    stabilną pracę w zgranym zespole,
    motywacyjny system wynagrodzeń (% od zrealizowanych napraw),
    nowy sprzęt i narzędzia.

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • UCZCIWOŚĆ
    • SAMODZIELNOŚĆ W ZAWODZIE MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH
    • PUNKTUALNOŚĆ
    • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)
    • SAMODZIELNOŚĆ
    • DYSPOZYCYJNOŚĆ

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe

    Miejsce pracy: POŁUDNIOWA 25A, 71-001 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

    Staż pracy: lata: 1

    Wymagane dokumenty: CV

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 14.03.2024