info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19730

    LIDER GOŚCINNOŚCI

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński, Warmińsko-mazurskie

    Numer oferty: StPr/24/0186

    Obowiązki:

    Pełnienie funkcji ,,Gospodarza Sali - rozmowy z gośćmi i dbanie o świetną atmosferę w restauracji.
    Pomoc klientom w składaniu zamówień.
    Kierowanie przepływem gości tak, by każdy poczuł się zaopiekowany.
    Obserwowanie sytuacji - jesteś pierwszym kontaktem dla gości, w razie jakichkolwiek problemów, starasz się je rozwiązywać

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • zarządzanie zespołem

    Wymagania dodatkowe:

    Wykształcenie:

    • średnie zawodowe
    • średnie ogólnokształcące
    • zasadnicze zawodowe

    Pozostałe wymagania:

    • - poziom wykształacenia nie ma znaczenia - liczą się chęci do pracy- otwartość i komunikatywnośćKsiążeczka sanitarno-epidemiologiczna - mile widziana (pracodawca pomoże w wyrobieniu)- empatia- dobra energia

    Miejsce pracy: 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

    Wymagane dokumenty: Aplikację z podaniem nazwy stanowiska oraz dni i godzin dostępności kandydata należy wysłać na adres e-mail: pl-00564MGR@pl.mcd.com

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 14.03.2024