info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19760

    ELEKTROMONTER

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Dziwnów, Zachodniopomorskie

    Numer oferty: StPr/24/0177

    Obowiązki:

    Praca na stanowisku elektromonter w Sekcji Obsługi Infrastruktury Grupa Zabezpieczenia Dziwnów.
    Utrzymanie sprawności technicznej wszystkich urządzeń i sieci elektroenergetycznych zamontowanych w obiektach na terenie kompleksu koszarowego Dziwnów.
    Przestrzeganie obowiązujących aktów normatywnych w zakresie eksplatacji maszyn i urządzeń warsztatowych, metrologii, eksploatacji urządzeń energetycznych oraz gospodarki materiałowej.
    Realizacja prostych prac konserwacyjnych w zakresie utrzymania infrastruktury.
    Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP. PPOŻ i ochrony środowiska.

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Wykształcenie:

    • średnie zawodowe

    Pozostałe wymagania:

    • wykształcenie techniczne, mechanika i elektryka, minimum 5 lat w zawodzie, posiadanie ważnych uprawnień w zakresie eksploatacji urządzeń i sieci elektroenergetycznych dot. obsługi, konserwacji, montażu i remontów o napięciu do 1 kV (uprawnienia SEP: " E gr 1 pkt 2,4,7,9")

    Miejsce pracy: Marynarki Wojennej 16, 72-420 Dziwnów, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: 1. Podanie 2.CV - życiorys zawodowy3. Kopia świadectwa ukończenia szkoły średniej lub dyplomu ukończenia studiów 4. Kopie świadectw pracy, 5. Dokumenty poświadczające uprawnienia do pracy na stanowisku Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę kwalifikacyjną: siedziba KPW Świnoujście ul. Steyera 28

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 16.03.2024