info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19762

    ASYSTENT KOORDYNATORA PROJEKTU

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Gdańsk, Pomorskie

    Numer oferty: StPr/24/2293

    Obowiązki:

    Wsparcie koordynatora w realizacji projektów współfinansowanych z funduszy strukturalnych UE (m.in. w realizacji poszczególnych działań merytorycznych, związanych z zamówieniami publicznymi, promocją projektu, rekrutacją uczestników etc. zgodnie z umową o dofinansowanie i wytycznymi). Wsparcie w przygotowaniu wniosków o płatność oraz w przygotowaniu raportów merytorycznych związanych z rozliczaniem projektów. Udział w przygotowaniu dokumentacji do postępowań - zasada konkurencyjności, rozeznanie rynku.

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Języki:

    • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

    Umiejętności i uprawnienia:

    • biegła znajomość języka angielskiego
    • obsługa komputera i urządzeń biurowych
    • bardzo wysoka kultura osobista
    • Komunikatywność

    Wykształcenie:

    • wyższe (w tym licencjat)

    Pozostałe wymagania:

    • znajomość zagadnień związanych ze stosowaniem w praktyce zasady konkurencyjności. Doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z funduszy UE (przygotowywanie wniosków o płatność, raportów merytorycznych, wsparcie w rozliczeniu projektów, SL2014 itp.). Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze nauk społecznych lub ścisłych. Umiejętność pracy w grupach zadaniowych.

    Miejsce pracy: Heweliusza 11, 80-890 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Staż pracy: lata: 1

    Wymagane dokumenty: Brak danych.

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 16.03.2024