info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19774

    MONTER WODOMIERZY

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Biały Bór, Zachodniopomorskie

    Numer oferty: StPr/24/0325

    Obowiązki:

    • montaż i wymiana wodomierzy, wykonywanie podejść wodomierzowych,
    • konserwacja, remonty i usuwanie awarii wodomierzy i przyłączy,
    • odczyty wskazań wodomierzy i urządzeń pomiarowych,
    • kolportaż faktur,
    • wykonywanie prac związanych z usuwaniem zaistniałych awarii urządzeń i przyłączy wod-kan oraz ich uzbrojenia,
    • pełnienie dyżurów pogotowia wod-kan.

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • Prawo jazdy kat. B
    • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających i zużywających energię elektryczną - grupa 1
    • czytanie rysunku technicznego

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe

    Pozostałe wymagania:

    • [Inne] : • wykształcenie min. zawodowe,• prawo jazdy kat. B,• umiejętność czytania rysunku technicznego i map,• znajomość topografii Gminy Biały Bór,• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,• mile widziane uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci G1,• dyspozycyjność, odpowiedzialność.

    Miejsce pracy: Nadrzeczna 1, 78-425 Biały Bór, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

    Wymagane dokumenty: CV

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 19.03.2024