info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19778

    MONTER URZĄDZEŃ I INSTALACJI CIEPŁOWNICZYCH

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Mońki, Podlaskie

    Numer oferty: StPr/24/0089

    Obowiązki:

    - prace remontowe i eksplotacyjne sieci ciepłowniczych,
    - usuwania zakłuceń i awarii urządzeń ciepłowniczych,
    - obsługa i prowadzenie dokumentacji techniczno- ruchowej urządzeń ciepłowniczych
    - regulacja węzłów i instalacji c.o
    obsługa ładowarki teleskopowej

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • Prawo jazdy kat. B
    • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeń energetycznych - grupa 2
    • Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. III

    Wykształcenie:

    • średnie zawodowe, techniczne

    Miejsce pracy: Adama Mickiewicza 54, 19-100 Mońki, powiat: moniecki, woj: podlaskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

    Wymagane dokumenty: CV

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 19.03.2024