info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19780

    ELEKTRYK OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Lipno, Kujawsko-pomorskie

    Numer oferty: StPr/24/0193

    Obowiązki:

    Obsługa oczyszczalni ścieków oraz pompowni zgodnie z BHP, obsługa, kontrola i konserwacja sterowania obiektów należących do oczyszczalni i pompowni, wykonywanie drobnych napraw i usuwanie usterek. Wykonywanie czynności konserwacyjnych, udział w modernizacji, wykonywanie przeglądów.

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • obsługa komputera
    • PRAWO JAZDY B

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe

    Zawód:

    • Elektryk*

    Pozostałe wymagania:

    • Kwalifikacje do wykonywania prac w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu urządzeń sieci elektroenergetycznych.

    Miejsce pracy: Kardynała Wyszyńskiego 47, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: cv

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Adres www: www.puklipno.pl

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 19.03.2024