info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19809

    MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Dębica, Podkarpackie

    Numer oferty: StPr/24/0441

    Obowiązki:

    Wieszanie i instalacja kabli światłowodowych na słupach oraz w kanalizacji teletechnicznej,
    Montaż kabli światłowodowych w inwestycjach deweloperskich,
    Modernizacja oraz serwisowanie sieci światłowodowej,
    Utrzymanie sieci światłowodowych.

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • prawo jazdy B

    Wykształcenie:

    • średnie zawodowe

    Pozostałe wymagania:

    • WYMAGANIA:-Wysoka kultura osobista,-Odpowiedzialność-Systematyczność i konsekwencja w działaniu,- Praca na wysokości powyżej 3 metrów,Mile widziane:- uprawnienia SEP ( 1kV),- doświadczenie w spawaniu światłowodów.Pozytywna energia,Pracowitość i zaangażowanie.

    Miejsce pracy: Strażacka 24, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

    Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

    Wymagane dokumenty: Brak danych.

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 20.03.2024