info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19810

    ELEKTROMONTER

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Szczecin, Zachodniopomorskie

    Numer oferty: StPr/24/0569

    Obowiązki:

    W zakresie montażu instalacji elektrycznej w budynkach i budowlach, budowy sieci energetycznych i teletechnicznych.

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE
    • CZYTANIE SCHEMATÓW ELEKTRONICZNYCH
    • UMIEJĘTNOŚĆ PRACY Z ELEKTRONARZĘDZIAMI

    Wykształcenie:

    • zasadnicze branżowe

    Pozostałe wymagania:

    • [Umiejętność 2] : Sumienność, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność[Umiejętność 1] : Uprawnienia SEP E i/lub D

    Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

    Wymagane dokumenty: cv

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 20.03.2024