info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19823

    Sales Manager - ciepłownictwo

    Pracodawca: Gi Group Poland S.A.
    Miejsce pracy: Toruń, Kujawsko-pomorskie

    Zadania:

    • budowa i rozwijanie sieci sprzedaży firmy (w branży ciepłowniczej)
    • codzienne wspieranie Klientów- dostarczanie informacji technicznych nt. produktów (pompy ciepła)
    • współpraca z innymi działami firmy
    • przygotowywanie analiz rynkowych i raportów sprzedaży.
    • udział w konferencjach, targach

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży ciepłowniczej min. 3 lata
    • znajomość j. angielskiego na poziomie B2
    • wyższe wykształcenie (mile widziane techniczne lub marketingowe)
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • gotowość do wyjazdów służbowych

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • premię roczną uzależnioną od wyników pracy
    • możliwość wdrożenia na rynek całkiem nowego produktu
    • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
    • możliwość pracy zdalnej

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

    Polska
    Dodane: 29.04.2024