info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19855

    SPRZEDAWCA (1/2 ETATU)

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Tczew, Pomorskie

    Numer oferty: StPr/24/0320

    Obowiązki:

    - Sprzedaż w sklepie spożywczo-przemysłowym,
    - Praca 2-3 dni w tygodniu po 8 lub 12 godzin (sklep otwarty od 8 do 21),
    - Wynagrodzenie brutto 28,50 zł/godz.
    - Pierwszy kontakt telefoniczny 505-013-125, e-mail: bozenaglinkowska@wp.pl

    Wymagania:

    Wymagania pożądane:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe

    Miejsce pracy: Bosmańska 41, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: -

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 22.03.2024