info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19856

    MONTER - ELEKTRYK URZĄDZEŃ REKLAMOWYCH

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Lublin, Lubelskie

    Numer oferty: StPr/24/0835

    Obowiązki:

    - montaż, konserwacja i naprawa urządzeń reklamowych
    - wykonywanie instalacji elektrycznych urządzeń reklamowych
    - konserwacja instalacji urządzeń reklamowych
    - obsługa nośników billboardowych

    Miejsce wykonywania pracy: Lublin

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • praca na wysokościach
    • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
    • Prawo jazdy kategorii B

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe, kierunek: preferowany kierunek budowlany

    Zawód:

    • Monter reklam

    Pozostałe wymagania:

    • preferowane wykształcenie z kierunku budowlanegoDodatkowe umiejętności: Doświadczenie w aplikowaniu folii, wydruków na folii;oklejanie samochodów, składanie liter kasetonowych, kasetonów; obróbka mechaniczna i termiczna tworzyw sztucznych (np. pleksi); spawanie aluminium; zgrzewanie banerów;

    Miejsce pracy: INŻYNIERSKA 8P, 20-484 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: CV

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 22.03.2024