info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19857

    ELEKTROMONTER

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Kielce, Świętokrzyskie

    Numer oferty: StPr/24/0541

    Obowiązki:

    wg. potrzeb

    Wymagania:

    Wymagania pożądane:

    Wykształcenie:

    • średnie zawodowe, techniczne

    Pozostałe wymagania:

    • Zakres obowiązków;świadectwo kwalifikacji SEP do 30 KV, prawo jazdy kat B, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, obsługa istniejących układów zasilania, sterowania obiektów oraz urządzeń,montaż oraz konserwacja istalacji elektrycznych, montaż i uruchomienie szaf sterowniczych, modernizacja oraz budowa linii elektroenergetycznych napowietrznych i kablowych SN I nN zabudowa nowych stanowisk słupowatych linii napowietrznych SN I nN, obsługa agregatów prądotwórczych, wykonywanie pomiarów elektrycznych.

    Miejsce pracy: SANDOMIERSKA 105, 25-324 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: CV

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 22.03.2024