info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19864

    ELEKTRYK - ENERGETYK

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Rybaki, Pomorskie

    Numer oferty: StPr/24/0218

    Obowiązki:

    - bieżąca konserwacja i remonty instalacji elektrycznej oraz agregatów prądotwórczych
    - budowa i rozbudowa instalacji elektrycznej dostosowanej do potrzeb wydziałów produkcyjnych
    - montaż urządzeń elektroenergetycznych oraz elektrycznych
    - montaż rozdzielnic NN
    - usuwanie awarii elektroenergetycznych
    - utrzymanie ruchu instalacji energetycznej oraz osobista odpowiedzialność za terminowe wykonywanie przeglądów i konserwacji instalacji

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Wykształcenie:

    • średnie zawodowe 4-letnie, elektryczne

    Zawód:

    • Elektryk*

    Pozostałe wymagania:

    • - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- umiejętność samodzielnego diagnozowania i naprawy awarii w instalacjach elektrycznych- aktualne uprawnienia elektryczne D+E- umiejętność czytania schematów elektrycznych, planów montażowych i specyfikacji technicznych- zdolności manualne i umiejętność obsługi narzędzi i przyrządów służących do wykonania prac elektrycznych- zdolność do pracy na wysokości- dbałość o porządek w miejscu pracy i przestrzeganie przepisów BHP

    Miejsce pracy: Wdzydzka 4, 83-406 Rybaki, powiat: kościerski, woj: pomorskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

    Wymagane dokumenty: cv

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 25.03.2024