info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19888

    Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Jakością Danych – Kraków

    Pracodawca: ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk
    Miejsce pracy: Kraków, Małopolskie

    Zakres obowiązków:

    • opracowywanie wytycznych dla zadań realizowanych w ramach działań Sekcji,
    • pozyskiwanie i przygotowywanie danych dla zleconych do wykonania zadań oraz dokonywanie ich analizy,
    • tworzenie raportów z zakresu jakości danych na bazie dostępnych narzędzi i technologii informatycznych,
    • identyfikacja i konsultowanie nieprawidłowości danych w systemach IT w obsłudze klienta,
    • monitorowanie jakości wykonanej poprawy,
    • opracowywanie dokumentów i sprawozdań (prezentacje, podsumowania),
    • prowadzenie uzgodnień w zakresie jakości danych z innymi komórkami w obsłudze klienta,
    • poprawa danych w systemach bilingowych,
    • pozostałe prace administracyjno-biurowe związane z obsługiwanym obszarem.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe (informatyczne, administracyjne lub techniczne)
    • znajomość pakietu MS Office na poziomie minimum średnim (Word, PowerPoint, Excel - umiejętność pisania makr, praca na tabelach przestawnych),
    • mile widziana znajomość środowiska SQL,
    • mile widziane doświadczenie przy tworzeniu analiz, raportów oraz przygotowywaniu prezentacji biznesowych,
    • umiejętność podejmowania decyzji oraz współpracy w zmiennym środowisku biznesowym,
    • umiejętności analityczne i negocjacyjne,
    • umiejętność wyciągania wniosków oraz rekomendacja usprawnień
    • umiejętność szukania efektywnych rozwiązań,
    • dobra organizacja pracy własnej,
    • wysokie zaangażowanie w nowe wyzwania,
    • dążenie do osiągania wyników, zapewnienie wysokiej jakości dostarczanych danych,
    • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
    • czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • ciekawą i pełną nowych wyzwań pracę w prężnie działającej na rynku polskim spółce z branży energetycznej,
    • wynagrodzenie zasadnicze + premia kwartalna,
    • dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się różnego rodzaju szkolenia, kursy oraz inne ważne i ciekawe informacje pozwalające na bieżąco podnosić kwalifikacje zawodowe.

    Każdy z Kandydatów ma zapewnioną pełną dyskrecję z naszej strony.

    Agencja zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV) tylko i wyłącznie w urzędowym języku polskim.

    W swojej aplikacji prosimy koniecznie umieścić klauzulę ZGODNIE z poniższą treścią:

    'Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy w Gliwicach, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.'

    Certyfikat Agencji w KRAZ 10301

    Polska
    Dodane: 17.04.2024