info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19892

    Doradca ds. sprzedaży samochodów (z finansowaniem)

    Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Sosnowiec, Śląskie

    Zadania:

    • Profesjonalna obsługa Klientów Biznesowych poprzez kontakt telefoniczny
    • Odpowiadanie na zapytania Klientów dotyczące oferty zakupu samochodu w leasingu lub na kredyt
    • Badanie potrzeb i przygotowywanie oferty zgodnej z oczekiwaniami
    • Realizacja założonych celów sprzedażowych w procesie sprzedaży telefonicznej
    • Praca na określonych KPI’s
    • Codzienna współpraca z partnerami biznesowymi (dealerami) oraz z innymi działami firmy

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
    • Doświadczenie w pracy na celach sprzedażowych oraz wysoka motywacja do ich realizacji
    • Umiejętność nawiązywania relacji z Klientem poprzez kontakt telefoniczny
    • Wysoka kultura osobista, elastyczność, energia w działaniu
    • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną

    Oferta:

    • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
    • Wynagrodzenie dwuskładnikowe: stawka podstawowa oraz atrakcyjny system premiowy!
    • Obsługa zapytań Klientów już wstępnie zainteresowanych, bez konieczności samodzielnego pozyskiwania!
    • Praca stacjonarna w biurze zlokalizowanym w Chorzowie (dzielnica Batory) - blisko stacji PKP
    • Szkolenia wdrożeniowe i coachingi sprzedażowe
    • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, siłownia w biurze, parking dla pracowników, dofinansowanie usług turystycznych, prezenty świąteczne oraz inicjatywy dobroczynne

    Oferta dotyczy pracy stałej.

    Polska
    Dodane: 22.04.2024