info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19896

    Kontroler Sterowniczy - Operator Urządzeń Bloku EC 30 MW Zasilanego Gazem Koksowniczym

    Pracodawca: Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Częstochowa, ul. Odlewników 20, Śląskie

    OPIS STANOWISKA:

    • sterowanie ruchem i kontrola parametrów pracy urządzeń energetycznych wchodzących w skład instalacji: kotły parowe, turbina parowa, SUW oraz urządzeń pomocniczych Bloku EC,

    • prowadzenie obchodów kontrolnych urządzeń wchodzących w skład instalacji bloku EC,

    • dokonywanie przełączeń urządzeń podczas ich uruchamiania i zatrzymywania,

    • utrzymanie dyspozycyjności ruchowej instalacji i urządzeń, kontrola, zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości,

    • dopuszczanie brygad remontowych do pracy na obiektach, w tym przygotowanie i likwidacja stref pracy,

    • bieżące raportowanie do przełożonego o pracy urządzeń i instalacji, w tym o występujących odchyleniach oraz prowadzenie dokumentacji ruchowej.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenia min. zawodowego (preferowane kierunki związane z energetyką, mechaniką lub elektroenergetyką),

    • podstawowej wiedzy z zakresu budowy i eksploatacji urządzeń energetycznych / elektroenergetycznych,

    • umiejętności analitycznych i dobrej organizacji pracy,

    • znajomości podstaw techniki cieplnej i energetyki,

    • umiejętności obsługi systemów sterowania DCS,

    • pracy w trybie zmianowym,

    • umiejętności pracy w zespole.

    Mile widziane:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku,

    • uprawnienia energetyczne Grupa 1, 2 i 3 eksploatacji i dozoru.

    OFERUJEMY:

    • stabilną umowę o pracę,

    • wynagrodzenie powyżej minimalnej krajowej po okresie próbnym,

    • nagrody wynikające z wypracowanego wspólnie zysku,

    • docenienie Twojego doświadczenia zawodowego poprzez nagrody jubileuszowe,

    • pakiet świadczeń socjalnych: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, itp.,

    • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę,

    • atrakcyjne warunki dodatkowego ubezpieczenia na życie,

    • program szkoleń niezbędny do wykonywanych przez Ciebie zadań,

    • program szkoleń rozwojowych,

    • współprace z doświadczonymi ekspertami i menedżerami – pasjonatami w swoich obszarach.

    Dodane: 04.04.2024