info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19968

    Inżynier sprzedaży-pompy ciepła

    Pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Łódź, Łódzkie

    Twoje zadania:

    • pozyskiwanie i realizacja projektów instalacji pomp ciepła dużej mocy (100kW i więcej) w obiektach przemysłowych i komercyjnych
    • analiza potrzeb Klienta, przeprowadzanie audytów, doradztwo techniczne
    • aktywne pozyskiwanie partnerów instalacyjnych do współpracy na projektach
    • rozwijanie współpracy z biurami projektowymi
    • przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych
    • rozwijanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji biznesowych
    • współpraca z innymi działami firmy, w tym z fabryką poza granicami Polski

    Czego oczekujemy:

    • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie ogrzewnictwa, wentylacji lub pokrewne
    • praktyczna znajomość zagadnień i rozwiązań w zakresie instalacji pomp ciepła dużych mocy (100kW i więcej) w obiektach przemysłowych i komercyjnych
    • doświadczenie w sprzedaży B2B lub w projektowaniu / realizacji projektów w dziedzinie ogrzewnictwa
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową i techniczną (min. B2)
    • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
    • umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych
    • zaangażowanie, umiejętność dążenia do celów
    • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

    Benefity:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie ze skandynawską kulturą organizacyjną
    • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
    • samochód służbowy oraz inne profesjonalne narzędzia pracy
    • opieka medyczna Medicover
    • dofinansowanie do Karty Benefit lub Medicover Sport
    • praca w ambitnym i zgranym zespole
    • możliwości rozwoju zawodowego
    • kompleksowe wdrożenie do pracy

    W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku 'Aplikuj teraz' i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

    Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

    Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

    Polska
    Dodane: 18.05.2024