info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19974

    Monter urządzeń elektrycznych (m/k)

    Pracodawca: Trenkwalder
    Miejsce pracy: Świebodzice, Dolnośląskie
    Obowiązki:
    • montowanie szaf elektroenergetycznych pod kątem mechanicznym i elektrycznym,
    • prefabrykacja rozdzielnic średniego napięcia,
    • wykorzystywanie rysunku technicznego oraz elektrycznego,
    • wykonywanie podstawowych prac ślusarskich.

    Wymagania:
    • wykształcenie zawodowe lub średnie (elektryka, mechanika),
    • umiejętność odczytywania rysunku technicznego,
    • chęć do pracy i nauki nowych rzeczy,
    • zaangażowanie,
    • przestrzeganie norm BHP oraz standardów jakości.

    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
    • wynagrodzenie od 4500 zł brutto,
    • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
    • miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

    Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu. Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder w Wałbrzychu, ul. Uczniowska 16 na terenie Invest Park, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Bliższe informacje pod nr telefonu 605 150 716.

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
    Polska
    Dodane: 03.05.2024