info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19975

    Automatyk

    Pracodawca: MOLTTON
    Miejsce pracy: Częstochowa, Śląskie

    Zadania:

    • opieka techniczna nad powierzonym obszarem produkcyjnym,
    • modernizacja maszyn i urządzeń,
    • dokonywanie zmian programowych w sterownikach PLC,
    • Programowanie / przeprogramowywanie czujników wizyjnych,
    • konfiguracja komponentów automatyki,
    • analizowanie problemów związanych z pracą urządzeń produkcyjnych  w celu eliminowania przestojów produkcyjnych,
    • prowadzenie działań prewencyjnych i predykcyjnych z zakresu utrzymania ruchu,
    • aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń technicznych,
    • współuczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych, produktów
      i przenoszeniu ich między liniami produkcyjnymi.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe - preferowane specjalizacje to elektrotechnika, elektronika, automatyka,
    • znajomość sterowników przemysłowych Mitsubishi, Siemens, Telemecanique oraz umiejętność ich diagnostyki,
    • umiejętność diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń  i instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej,
    • podstawowa znajomość układów hydrauliki, pneumatyki i mechaniki,
    • znajomość rysunku technicznego i czytania schematów,
    • mile widziana znajomość programowania robotów,
    • aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,
    • mile widziane uprawnienia na dozór i eksploatację urządzeń elektroenergetycznych, energetycznych i gazowych

    Nasz Klient oferuje:

    • ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku,
    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
    • bogaty pakiet świadczeń (między innymi opieka medyczna, sport i rekreacja),
    • szkolenia wewnętrzne przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku,
    • możliwość dalszego rozwoju i awansu.

    Polska
    Dodane: 28.04.2024