info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19983

    Specjalista ds. zasilania i klimatyzacji (k/m)

    Pracodawca: Emitel S.A.
    Miejsce pracy: Warszawa, Mazowieckie

    OPIS STANOWISKA:
    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • instalacja i utrzymanie infrastruktury energetycznej, telekomunikacyjnej i radiodyfuzyjnej

    • usuwanie awarii i wykonywanie przeglądów urządzeń, konserwacji, napraw i pomiarów

    • udział w odbiorach technicznych, uruchomieniach i przekazywaniu do eksploatacji nowo instalowanych urządzeń

    • sporządzanie dokumentacji, sprawozdawczość wewnętrzna i zewnętrzna

    W realizacji zadań pomoże Ci:

    • wykształcenie średnie techniczne - energetyka, elektryka, elektronika lub pokrewne

    • uprawnienia SEP ’E’ z pomiarami; uprawnienia i doświadczenie w zakresie SEP ’D’ będą dodatkowym atutem

    • doświadczenie w instalacji, obsłudze i pomiarach urządzeń energetycznych

    • prawo jazdy kategorii B

    • otwartość na pracę w systemie równoważnym i w pogotowiu technicznym

    WYMAGANIA:
    Nasza oferta dla Ciebie:

    • ciekawa i pełna wyzwań praca w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    • atrakcyjny system premiowania

    • nowoczesne narzędzia pracy

    • prywatna opiekę medyczną

    • szeroka oferta szkoleniową

    • bezpłatna nauka języka angielskiego

    • możliwość rozwoju w roli trenera wewnętrznego

    • platforma benefitowa

    • karta sportowa

    • dostęp do aplikacji z audiobookami i e-bookami

    • pożyczki na cele mieszkaniowe

    • dodatkowe dni wolne na działalność w ramach wolontariatu

    • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę

    • dofinansowanie wypoczynku

    • płatny program poleceń pracowniczych

    • akcje charytatywne

    • integracje, wycieczki, rajdy górskie

    OFERUJEMY:
    Benefity:

    • Umowa o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym

    • Program rekomendacji pracowników

    • Pakiet medyczny I ubezpieczenie na życie

    • Platforma ze-bookami I audiobookami

    • Platforma benentowa - Ty wybierasz z czego korzystasz

    • Oferta szkoleniowa

    • Spotkania integracyjne, wolontariat

    • Inicjatywy dobroczynne I proekologiczne

    FORMA KONTAKTU:

    Dodane: 15.04.2024