info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19998

    Elektronik

    Pracodawca: Praca.pl Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Toruń, Kujawsko-pomorskie

    OPIS STANOWISKA:

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie układów elektronicznych

    • optymalizacja istniejących rozwiązań

    • uruchamianie i testowanie sprawności urządzeń elektronicznych

    • diagnozowanie i naprawianie usterek w wadliwych urządzeniach

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe elektroniczne lub wyższe (preferowane elektronika, mechatronika lub pokrewne)

    • doświadczenia na podobnym stanowisku

    • znajomość elektroniki analogowej i/lub cyfrowej

    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

    • odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole

    Co oferujemy:

    • umowa o pracę na pełny etat

    • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia

    • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. pakiet medyczny, karta sportowa, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego)

    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

    Dodane: 16.04.2024