info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20027

    Serwisant pomp przemysłowych - Szwecja

    Pracodawca: Baltix.se sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Szwecja, Göteborg, Cały Kraj

    Zakres obowiązków:

    • serwis, naprawa i renowacja pomp i instalacji pompowych (wodno-kanalizacyjnych, przemysłowych, energetycznych)
    • montaż
    • wykonywanie zadań na warsztacie i u klienta
    • raportowanie wykonanych prac

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne lub równoważne doświadczenie zawodowe
    • doświadczenie w pracach konserwacyjnych/ naprawczych agregatów pompowych lub równoważne (w obszarze mechaniki, serwisu urządzeń wirujących, serwisu maszyn budowlanych)
    • doświadczenie w obszarze elektryki, sterowania i regulacji oraz uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane)
    • umiejętność obsługi komputera
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
    • pozytywne nastawienie do ludzi oraz realizowanych zadań (can-do attitude)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • praca w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie (z możliwością przejścia na szwedzkie warunki zatrudnienia)
    • zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
    • dodatkowa prywatna opieka medyczna (po okresie próbnym)
    • odzież robocza
    • program „Premia za polecenie”
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

    Polska
    Dodane: 17.04.2024