info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20088

    ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - serwis maszyn i urządzeń

    Pracodawca: LimnusWork Sp. z o.o. sp. k.
    Miejsce pracy: Kötz,Selters,Coswig,Ronneburg,Nürnberg,Nufringen, Cały Kraj

    LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Szwecji, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Zadania:

    • Utrzymanie ciągłości produkcji maszyn i urządzeń
    • Przegląd, naprawa i konserwacja maszyn oraz urządzeń
    • Usuwanie bieżących usterek,
    • Czytanie (rozumienie) schematów elektrycznych
    • Przegląd i konserwacja obiektów produkcyjnych
    • Praca w podzespołach, zajmujących się montażem i demontażem instalacji elektrycznych
    • Montaż tras kablowych i przewodów według rysunku technicznego

    Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
    • Rozumienie schematów i planów obiegu prądu
    • Umiejętność montowani i składania szaf sterowniczy według rysunku technicznego
    • Zdolność do samodzielnej pracy, niezawodność
    • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie 13,8-16 EUR brutto/h
    • Dieta 45-60 EUR netto/za każdy przepracowany dzień
    • Możliwość nadgodzin
    • Możliwość zaliczek
    • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę - opłaca pracownik z części diety
    • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
    • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
    • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
    • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
    • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

    Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 504906510, 518089049 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 16:30. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Administratorem zbieranych danych jest LimnusWork Sp. z o.o.Sp.k. Al. 29 Listopada 153/1-4, 31-406 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 15504).

    Polska
    Dodane: 25.04.2024