info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20090

    Elektronik

    Pracodawca: Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, ul. Rudawka 83, Śląskie

    OPIS STANOWISKA:
    Zakres obowiązków – Jeśli:

    • Chcesz wykonywać przeglądy maszyn

    • Palisz się, aby diagnozować i naprawiać maszyny

    • Pragniesz wdrażać usprawnienia i modyfikacje

    • Rwiesz się by podnieść swoje kwalifikacje

    • Lubisz pogrzebać w urządzeniach elektronicznych

    • Masz chrapkę by obsługiwać roboty KUKA, Yaskawa i Fanuc

    • Nie boisz się wyzwań i jesteś kreatywny

    • Chcesz wdrażać Industry 4.0

    I spełniasz poniższe wymagania:

    • Masz wykształcenie techniczne: elektronik/mechatronik/automatyk

    • Masz doświadczenie zawodowe

    • Umiesz oddać się lekturze schematów elektrycznych

    • Wiesz jak wygląda sprężarka, siłownik i zawór na schemacie

    • Kumasz o co chodzi w sterownikach PLC (np. Omron, Fanuc, Siemens)

    • Frapują Cię zagadnienia z elektroniki, automatyki

    • Chcesz jeździć na szkolenia

    Oferujemy:

    • Bezpieczne środowisko pracy.

    • Umowę o pracę bezpośrednio z Eaton.

    • Wparcie opiekuna wdrożenia.

    • Dodatek płacowy do systemu czterobrygadowego.

    • Atrakcyjny system premiowy.

    • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną.

    • Kartę Multisport.

    • Firmową stołówkę z bogatym menu w przystępnych cenach.

    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

    • Wydarzenia dla pracowników i ich rodzin oraz zespołowe spotkania integracyjne.

    • Grupy zainteresowań oraz sekcje sportowe finansowane przez Eaton.

    • Program poleceń pracowników.

    • Pranie odzieży roboczej – wyprana odzież robocza dostarczana jest bezpośrednio do Twojej szafki.

    • Możliwość dojazdu autobusami miejskimi linii numer 10 oraz 20.

    • Rozwój w dużej, międzynarodowej organizacji, silnie wspierającej awanse wewnętrzne.

    Dodane: 22.04.2024