info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20093

    TECHNIK NAPRAWY SPRZĘTU AGD

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Toruń, Kujawsko-pomorskie

    Numer oferty: StPr/24/0652

    Obowiązki:

    naprawa sprzętu AGD u klienta (praca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego)

    Wymagania:

    Wymagania dodatkowe:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

    Wykształcenie:

    • podstawowe

    Pozostałe wymagania:

    • prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV, chęci do pracy

    Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: CV

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 16.04.2024