info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20096

    PRACOWNIK GOSPODARCZY

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Świdwin, Zachodniopomorskie

    Numer oferty: StPr/24/0239

    Obowiązki:

    Prace porządkowe na terenie zamku, utrzymywanie zielni na podzamczu, drobne remonty, prace konserwatorskie i naprawy.

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe

    Wymagania dodatkowe:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

    Miejsce pracy: Niedziałkowskiego 17, 78-300 Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: CV

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 16.04.2024