info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20100

    Operator linii SMT (Elektronika)

    Pracodawca: Lumel S.A.
    Miejsce pracy: Zielona Góra, Lubuskie

    OPIS STANOWISKA:
    Zadania na stanowisku pracy:

    • wspieranie procesu produkcyjnego,

    • monitorowanie ciągłości produkcji,

    • programowanie i optymalizacja linii SMT,

    • monitorowanie ilości braków z linii SMT w celu zapewnienia wysokiego poziomu produktywności,

    • wdrażanie działań korygujących procesy produkcyjne.

    WYMAGANIA:
    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia średniego technicznego o specjalności elektronika / elektrotechnika, automatyka,

    • doświadczenie w projektowaniu szablonów, programowaniu automatów, drukarki pasty, umiejętność doboru profilu pieca,

    • mile widziane doświadczenie w obsłudze linii SMT,

    • znajomość procesów z zakresu montażu powierzchniowego,

    • znajomość komponentów elektronicznych oraz technologii SMT.

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

    • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z transparentnym systemem premiowym,

    • profesjonalne wdrożenie do pracy na obejmowanym stanowisku,

    • szkolenia wspierające rozwój zawodowy,

    • pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: dopłaty do wakacji, świąt, karty multisportowe,

    • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego,

    • prywatną opiekę medyczną,

    • możliwość korzystania z kompleksu sportowo-rekreacyjnego LUMEL ARENA (bilard, tenis stołowy, siłownia oraz multisportowa hala),

    • możliwość zdobycia tytułu "Pracownika miesiąca",

    • nagrody za usprawnienia procesu pracy oraz za skuteczne polecenie kandydata do pracy,

    • pożyczki na preferencyjnych warunkach,

    • możliwość udziału w akcjach charytatywnych,

    • duży, bezpłatny parking,

    • dobrą atmosferę i pełne wsparcie przełożonego i Prezesa przez cały okres pracy w Lumel.

    Dodane: 23.04.2024