info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20101

    Koordynator ds. Nowych Projektów (Launch Coordinator)

    Pracodawca: Aptiv
    Miejsce pracy: Gdańsk, Ul. Nowatorów 20, Pomorskie

    OPIS STANOWISKA:

    Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Nowatorów 20

    Twoja rola:

    Będziesz odpowiadać za wdrażanie nowych projektów i zarządzanie zmianami inżynieryjnymi w ramach Zespołu ds. Nowych Projektów.

    Twoje obowiązki będą obejmować m.in.:

    • Koordynacja współpracy między poszczególnymi członkami zespołu projektowego (R&D) i poszczególnymi działami zakładu.

    • Koordynacja wszystkich elementów decydujących o płynnym wdrożeniu nowego projektu: dostępność materiału, oprzyrządowania i terminowość dostaw do klienta.

    • Zapewnienie zgodności wdrożeń z wymaganiami klienta i wewnętrznymi procedurami jakości.

    • Koordynacja przepływu informacji dotyczących stopnia zaawansowania projektu oraz potencjalnych zagrożeń.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy w branży związanej z wytwarzaniem przełączników (branża motoryzacyjna, elektroniczna lub elektrotechniczna).

    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów angażujących duży zespół.

    • Znajomość systemów jakościowych oraz metodologii prowadzenia projektów i rozwiązywania problemów.

    • Łatwość poruszania się w systemach informatycznych, wskazane doświadczenie w pracy z systemem MRP/ERP.

    • Biegła znajomość języka angielskiego (znajomość języka francuskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem).

    • Umiejętności organizacyjne, zadaniowy styl pracy, komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej oraz przewodzenia zespołowi.

    • Znajomość oprogramowania do tworzenia harmonogramów projektów MsProject,/ JIRA.

    OFERUJEMY:
    Dlaczego warto do nas dołączyć:

    • U nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat.

    • Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych.

    • Oferujemy Ci rozwój poprzez szkolenia i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży.

    • Niezależnie od zespołu czy kompetencji kierujemy się wartościami etycznymi. Jesteśmy zgranym zespołem w pracy i dobrymi znajomymi poza jej murami.

    • Zapewniamy stabilne zatrudnienie i bezpieczne miejsce pracy.

    • Pomoc w relokacji.

    Co zyskasz?

    Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o  ugruntowanej pozycji rynkowej. Posiadamy wiele benefitów, jak np. system premiowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia pracownicze, Pracowniczy Program Kapitałowy, pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, karta Multisport i wiele innych.

    Dodane: 23.04.2024