info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20105

    GŁÓWNY SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Gdańsk, Pomorskie

    Numer oferty: StPr/24/3573

    Obowiązki:

    - planowanie, organizowanie i nadzór merytoryczny nad realizacją procedur dotyczących zamówień,
    - przeprowadzanie zakupów towarów i usług,
    - przygotowanie dokumentacji m.in. do zamówień, przetargów, szacowania wartości, rozeznania rynku, zasady konkurencyjności,
    - monitoring oraz prowadzenie sprawozdawczości w obszarze zamówień udzielanych w ramach projektu,
    - ocena formalno-prawna składanych ofert, weryfikacja prawidłowości i kompletności dokumentacji sporządzonej w postępowaniach o zamówienie publiczne,
    - publikacja ogłoszeń o zamówieniach, zmianach, udzielonych zamówieniach,
    - współpraca z zespołem projektowym w zakresie dotyczącym przygotowania i realizacji przedmiotu zamówień publicznych.
    Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15, 8-16, 9-17.

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Wykształcenie:

    • wyższe (w tym licencjat)

    Pozostałe wymagania:

    • - doświadczenie zawodowe: min. 4-letnie doświadczenie zawodowe, minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie przygotowywania i przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z ustawą Pzp, w tym w ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, - umiejętności: biegła znajomość obsługi komputera, umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy, umiejętność współpracy w zespole, znajomość zasad i procedur dotyczących finansowania, realizacji oraz sprawozdawczości projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, - znajomość zasad i procedur dotyczących finansowania, realizacji oraz sprawozdawczości projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

    Miejsce pracy: Gen. Józefa Hallera 16/18, 80-426 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

    Staż pracy: lata: 4

    Wymagane dokumenty: -

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 17.04.2024