info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20106

    ELEKTRYK - MONTER ROZDZIELNIC

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Krosno, Podkarpackie

    Numer oferty: StPr/24/0418

    Obowiązki:

    - montaż rozdzielni elektrycznych,
    - montaż szyn kablowych,
    - montaż mechaniczny i elektryczny szaf sterujących,
    - wypełnianie dokumentacji technicznej.

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Wykształcenie:

    • średnie zawodowe, elektryczne

    Pozostałe wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie zawodowoe w zakresie montażu rozdzielni elektrycznych o prądzie znamionowym od 600A do 1600A lub 4000A, wymagana znajomość schematów elektrycznych. Praca w godzinach 07-15 lub 08-16

    Miejsce pracy: Powstańców Warszawskich 14, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

    Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne należy kierować na adres: m.dybczyk@cerbex.pl

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Adres www: www.cerbex.pl

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 17.04.2024