info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20113

    ELEKTROENERGETYK

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Nowa Dęba, Podkarpackie

    Numer oferty: StPr/24/0478

    Obowiązki:

    ekspoatacja urządzeń elektroenergetycznych,
    - utrzymanie ruchu w sieci,
    budowa instalacji elektrycznych sieci elektroenergetycznych,
    pełnienie pogotowia elektroenergetycznego,
    - wykonywanie pomiarów elektrycznych
    praca na III zmany (może być w sobotę i niedzielę)

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • świadectwo eksploatacyjne grupy E
    • prawo jazdy kat B

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe, elektryczne

    Wymagania pożądane:

    • średnie zawodowe, elektryczne

    Pozostałe wymagania:

    • doświadczenie w zawodzie mile widziane

    Miejsce pracy: Metalowca 4, 39-460 Nowa Dęba, powiat: tarnobrzeski, woj: podkarpackie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

    Wymagane dokumenty: cv, skierowanie

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 18.04.2024