info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20126

    Hardware Engineer

    Pracodawca: ManpowerGroup
    Miejsce pracy: Wrocław, Dolnośląskie

    OPIS STANOWISKA:

    Zadania:

    • Weryfikacja i kwalifikacja obwodów analogowych, cyfrowych oraz elektroniki
    • Budowanie prototypów i konfiguracja testowa (ręczna lub automatyczna)
    • Tworzenie adapterów dla programistów
    • Testowanie komponentów oraz podstawowe testy EMC
    • Wykrywanie i testowanie wadliwości
    • Ocenianie zmian produktu i odpowiedzialność za ich ocenę

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: elektronika, telekomunikacja, mechatronika, inżynieria elektryczna, robotyka)
    • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu obwodów elektronicznych
    • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację w międzynarodowym zespole
    • Znajomość wbudowanej elektroniki, zarówno cyfrowej, jak i analogowej
    • Umiejętność pomiaru i konfiguracji testów przy użyciu oscyloskopu, analizatora widma oraz generatora sygnału
    • Dobre umiejętności komunikacyjne, umożliwiające efektywną współpracę z innymi działami, w tym działem oprogramowania

    Oferta:

    • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym
    • Możliwość nauki (dostęp do platformy e-learningowej)
    • Pakiety: medyczne i społeczne
    • Elastyczny czas pracy
    • Brak dress code
    • Miejsce parkingowe dla pracowników
    • Program poleceń pracowników
    • Inicjatywy charytatywne

    Oferta dotyczy pracy stałej.

    Dodane: 26.04.2024