info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20132

    Operator wózka widłowego

    Pracodawca: Personal Service Speyer
    Miejsce pracy: Niemcy, Worms-Speyer-Köln, Cały Kraj

    Operator wozka widlowego na magazyny firm: Ikea, Bosch, Fiege

    Niemcy: Worms-Speyer-Kronau, Köln

    Opis stanowiska pracy:

    • Operator wozka widlowego (wozki frontowe, boczne, wys. skladowania)
    • Umowa na czas nieokreslony
    • System dwu/trzyzmianowy
    • Wynagrodzenie od 14,50 € (+ dodatki zmianowe, w tym dodatek nocny 25% )
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecka umowe o prace wraz z ubezpieczeniem
    • J. niemiecki nie jest wymagany ale mile widziany
    • Mozliwosc zakwaterowania wraz z meldunkiem
    • Punktualne wynagrodzenie, mozliwosc zaliczek
    • Dadatek do paliwa za dojazd swoim autem do pracy
    • Opieka polskojezycznego koordynatora

    Wymagania:

    • Uprawnienia na wozek widlowy
    • Lojalnosc, punktualnosc, dyspozycyjnosc
    • Gotowosc do pracy w systemie zmianowym

    Polska
    Dodane: 02.05.2024