info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20134

    Kierownik Projektu ds. Instalacji Elektrycznych

    Pracodawca: WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)
    Miejsce pracy: Jasin, Wielkopolskie

    OPIS STANOWISKA:
    Zakres obowiązków:

    • koordynacja projektowo-wykonawcza w zakresie branży elektrycznej i teletechnicznej wskazanych inwestycji;

    • pełnienie funkcji Kierownika Robót na wskazanych inwestycjach;

    • analiza dokumentacji projektowej i wykazywanie ewentualnych błędów i uwag;

    • proponowanie rozwiązań alternatywnych, optymalizacja techniczna i kosztowa do rozwiązań zastosowanych w projekcie;

    • kontrola budów pod kątem zgodności z projektem, jakości i terminowości wykonywania prac;

    • pełnienie funkcji doradczej dla kierownictwa budowy;

    • reprezentowania Zleceniodawcy przed Inwestorem i Podwykonawcami.

    WYMAGANIA:
    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności instalacje elektryczne;

    • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku przy projektach przemysłowych;

    • znajomość prawa budowlanego i norm techniczno-budowlanych;

    • płynne posługiwanie się dokumentacją projektową;

    • uprawnienia wykonawcze w zakresie instalacji elektrycznych bez ograniczeń;

    • biegła obsługa komputera (MS Office, Auto Cad);

    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

    • samodzielność w działaniu;

    • wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;

    • znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B1;

    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę lub kontrakt B2B;

    • udział w ciekawych projektach gwarantujących rozwój zawodowy;

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;

    • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

    Dodane: 29.04.2024