info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20141

    Kierownik Działu Energetycznego

    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego TRANSKOL Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Kielce, Świętokrzyskie

    OPIS STANOWISKA:
    Twój zakres obowiązków

    • planowanie i nadzór nad robotami trakcyjnymi i elektroenergetycznymi

    • monitorowanie kosztów prowadzonych budów

    • współtworzenie ofert przetargowych

    • rozliczanie wykonanych budów i analiza ich przebiegu i wyniku

    • utrzymanie właściwych relacji z partnerami biznesowymi

    • pozyskiwanie robót w zakresie działalności działu

    Nasze wymagania

    • wykształcenie wyższe

    • doświadczenie i uprawnienia do kierowania robotami elektroenergetycznymi i budową trakcji kolejowej

    • znajomość podstawowych pakietów komputerowych

    • umiejętność kierowania zespołem

    • dyspozycyjność

    To oferujemy

    • stabilne zatrudnienie-umowa o pracę na pełny etat, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony

    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

    Dodane: 23.04.2024