info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20148

    Główny Specjalista ds. planu obrony KSE (k/m)

    Pracodawca: Polskie Siecie Elektroenergetyczne S.A.
    Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie

    Podstawowy zakres obowiązków:

    • tworzenie oraz odpowiedzialność za szczegółowe instrukcje obrony i odbudowy systemu
    • udział w testach modułów wytwarzania energii zgodnie z Planem Testów SGU opracowanym zgodnie z art. 43.2 Rozporządzenia (UE) 2017/2196​
    • opracowywanie planów ograniczeń w dostarczaniu i poborze energii elektrycznej w postaci stopni zasilania
    • udział w testach łączności głosowej

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektroenergetyka, energetyka, elektrotechnika lub pokrewne)
    • co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze
    • gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
    • dobra znajomość MS Office
    • umiejętność organizacji i planowania czasu pracy
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
    • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
    • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia
    Dodane: 24.04.2024