info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20179

    Główny Energetyk

    Pracodawca: KRONOSPAN OSB Sp. z o.o
    Miejsce pracy: Strzelce Opolskie, Opolskie

    OPIS STANOWISKA:

    Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie)

    Zadania:

    • Obsługa i nadzór i nad stacją GPZ 110/6kV.

    • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz remontów maszyn, urządzeń i instalacji przy uwzględnieniu planów produkcji.

    • Raportowanie zużyć energii i weryfikacja wykorzystania zasobów energetycznych w przedsiębiorstwie.

    • Analiza kosztów energii i optymalizacja ich zużycia.

    • Zabezpieczenie ciągłości dostaw i produkcji własnej mediów energetycznych.

    • Nadzór techniczny nad zachowaniem sprawnego parku maszynowego na terenie Zakładu.

    • Rozliczanie faktur za energie i media.

    WYMAGANIA:
    Oczekujemy:

    • Wykształcenia technicznego (np. energetyczne, elektryczne lub pokrewne).

    • Gotowości do pracy stacjonarnej w centrali firmy w Strzelcach Opolskich.

    • Doświadczenia w pracy z instalacjami energetycznymi w zakładzie produkcyjnym minimum rok, w tym na sieciach SN.

    • Uprawnienia SEP GR I, II, III E i D.

    • Biegłości w posługiwaniu się dokumentacją techniczną, umiejętność czytania schematów elektrycznych.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    • System nagród miesięcznych.

    • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.

    • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

    • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.

    Dodane: 26.04.2024