info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20181

    Operator Produkcji / Elektronik

    Pracodawca: Praca.pl Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Zielona Góra, Lubuskie

    OPIS STANOWISKA:
    Zakres obowiązków:

    • Pomoc w produkcji.

    • Śledzenie produkcji.

    • Programowanie i usprawnianie linii SMT.

    • Kontrola braków w produkcji dla lepszej wydajności.

    • Poprawianie procesów produkcyjnych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie  techniczne (elektronika/elektrotechnika, automatyka).

    • Umiejętność programowania i projektowania w produkcji.

    • Mile widziane doświadczenie z liniami SMT.

    • Wiedza o montażu powierzchniowym i elementach elektronicznych/SMT.

    OFERUJEMY:
    Pracodawca oferuje:

    • Stałą pracę na umowę o pracę + premie.

    • Szkolenia na start i rozwój zawodowy.

    • Benefity (karta sportowa itp.).

    • Ubezpieczenie i prywatna opieka zdrowotna.

    Dodane: 26.04.2024