info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20238

    STAŻYSTA DOCELOWO STARSZY RATOWNIK-KIEROWCA

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Sławno, Zachodniopomorskie

    Numer oferty: StPr/24/0410

    Obowiązki:

    Służba w PSP, udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • Prawo jazdy kat. C
    • Prawo jazdy kat. C + E

    Wykształcenie:

    • średnie ogólnokształcące

    Pozostałe wymagania:

    • Dodatkowo:-uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego - podesty ruchome przejezdne: samojezdne montowane na podjeździe - wydane przez Urząd Dozoru Technicznego;-uprawnienia do obsługi agregatów prądotwórczych;-uprawnienia do obslugi i napełniania zbiorników wysokociśnieniowych-patent sternika motorowodnego lub stermotorzystyPraca w systemie zmianowym 24/48 w godz. 7:30-7:30Szczegółowy opis i warunki przystąpienia do służby oraz wzory dokumentów do pobrania zamieszczone zostały na stronie Komendy: https://www.gov.pl/web/kppsp-slawno

    Miejsce pracy: Al. Aleja Wojska Polskiego 19, 76-100 Sławno, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

    Rodzaj umowy: Mianowanie

    Wymagane dokumenty: Wzory dokumentów do pobrania w załacznikach do naboru na stronie KPPSP Sławno

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 06.05.2024