info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 2556

    ELEKTRYK

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Biechów, Świętokrzyskie

    Numer oferty: StPr/20/0278

    Obowiązki:

    Diagnoza i naprawa awarii maszyn i urządzeń przemysłowych, utrzymywanie ruchu urządzeń i maszyn elektrycznych, kompleksowe usługi elektryczne, kontrola urządzeń kontrolno-pomiarowych. Miejsce pracy - Biechów, Chmielnik.

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • uprawnienia na eksploatację urządzeń i instalacji sieci elektrycznych

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe, elektryczne

    Zawód:

    • Elektryk*

    Wymagania dodatkowe:

    • Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

    Wymagania pożądane:

    • średnie zawodowe, elektryczne

    Pozostałe wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie zawodowe. Kontakt tylko e-mailowy. monika.orawiec@elpologistyka.pl

    Miejsce pracy: 28-133 Biechów, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

    Wymagane dokumenty: Uprawnienia elektryczne G1 - świadectwo kwalifikacji

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 17.07.2020