info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 3025

    Inżynier elektronik w dziale Budowy Maszyn

    Pracodawca: IFM ECOLINK
    Miejsce pracy: Opole, Opolskie

    OPIS STANOWISKA:

    Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu ifm w Opolu.

    W dziale Budowy Maszyn zajmujemy się budową urządzeń przeznaczonych do produkcji oraz testów asortymentu produkowanego w naszym zakładzie.

    Jeżeli posiadasz:

    • Dobrą znajomość układów cyfrowych i analogowych

    • Umiejętność projektowania systemów elektronicznych i obwodów drukowanych

    • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi takich jak: oscyloskopy, generatory sygnałowe, analizatory widma itp.

    • Komunikatywną znajomość języka angielskiego

    • Umiejętność pracy w grupie

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów (preferowane: elektronika, automatyka i kierunki pokrewne)

    WYMAGANIA:
    Twoim dodatkowym atutem będzie:

    • Komercyjne doświadczenie jako elektronik

    • Doświadczenie w lutowaniu THT i SMD

    • Doświadczenie w prototypowaniu układów elektronicznych

    • Znajomość systemów mikroprocesorowych

    Twoja praca będzie polegała na:

    • Projektowaniu systemów elektronicznych dla nowych produktów

    • Projektowaniu PCB

    • Projektowaniu sprzętu zgodnie z wymaganiami

    • Analizie i współpracy przy wdrażaniu wymagań i specyfikacji systemu

    • Przygotowywaniu dokumentacji opracowanych rozwiązań

    • Przeprowadzaniu testów i pomiarów na urządzeniach według wymagań oraz specyfikacji

    • Wykonywaniu testów funkcjonalnych zaprojektowanych rozwiązań

    • Pracy w zespole projektowym pod nadzorem Lidera Grupy

    • Ścisłej współpracy z innymi działami organizacji w ramach realizowanych projektów

    OFERUJEMY:
    Co zyskasz podejmując u nas pracę?

    • Realny, indywidualny wpływ na tworzenie produktu

    • Ciekawą, interesującą pracę, w której stopniowo będziesz się rozwijał

    • Możliwość kształtowania nowych technologii

    • Stabilne zatrudnienie na lata, na podstawie umowy o pracę

    • Koleżeńską atmosferę

    • Stołówkę w firmie z dofinansowaniem posiłków

    • Uczestnictwo w firmowych imprezach integracyjnych (wyjazdy sezonowe, imprezy plenerowe)

    • Dofinansowanie do karty sportowej OK System

    • Pakiet socjalny (bony świąteczne, prezenty/ bony dla dzieci pracowników)

    • Duży parking przed siedzibą - nigdy nie zabraknie dla Ciebie miejsca :)

    Dodane: 15.09.2020