info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 3763

    Inżynier Energoelektronik

    Pracodawca: Klient portalu Praca.pl
    Miejsce pracy: , Lubuskie

    OPIS STANOWISKA:
    • Projektowanie, uruchamianie i testowanie urządzeń energoelektronicznych tj. banki energii, falowniki fotowoltaiczne, serwonapędy, zasilacze, panele operatorskie, inwertery solarne,
    • Wyjazdy delegacyjne- serwisowe oraz do klientów.
    • Udział w międzynarodowych projektach,

    WYMAGANIA:
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
    • Samodzielność
    • Mile widziana znajomość programów symulacyjnych,

    OFERUJEMY:
    • Korzystanie z mieszkania służbowego z możliwością wykupu na dogodnych warunkach,
    • Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Dofinansowanie do posiłków,
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

    Dodane: 20.11.2020