info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 3875

    Specjalista ds. energetyki i ochrony środowiska

    Pracodawca: BZK Group
    Miejsce pracy: Brzeg, Opolskie

    OPIS STANOWISKA:

    • Prowadzenie ewidencji zużycia nośników energetycznych przez poszczególne magazyny

    • Analiza zużycia energii i paliw w stos. do ustalonych limitów oraz pod wzgl. kosztów

    • Ustalanie harmonogramu prac pod kątem zaakceptowanych planów remontów i inwestycji urządzeń energetycznych, nadzór nad ich realizacją oraz ich rozliczanie

    • Prowadzenie ewidencji bocznic kolejowych w magazynach

    • Nadzór nad prowadzoną w magazynach dokumentacją związaną z ochroną środowiska

    • Przygotowywanie i opiniowanie umów na dostawę energii, paliw i najmu powierzchni w magazynach

    • Uczestnictwo w negocjacjach warunków współpracy z dostawcami energii

    • Opiniowanie dokumentacji projektowej w zakresie rozwiązań technicznych

    • Współpraca ze służbami BHP i P. Poż. w zakresie działalności magazynów

    • Wykonywanie kwartalnych i rocznych sprawozdań dotyczących nośników energii, zużycia i zapasu paliw, energii i produktów energetycznych

    • Organizowanie szkoleń własnych służb energetycznych oraz kolejowych

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie min. średnie zawodowe, mile widziane wyższe - elektrotechnika, automatyka, elektronika i telekomunikacja;

    • Preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

    • Znajomość urządzeń i infrastruktury elektro energetycznej, uprawnienia dozoru i eksploatacji w zakresie urządzeń instalacji i sieci elektrycznych, energetycznych i gazowych;

    • Dobra znajomość wymagań prawnych w obszarze prawa energetycznego;

    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

    • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

    • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

    • Mile widziane uprawnienia energetyczne typu E i D w zakresie instalacji elektroenergetycznych do 1kV i powyżej 1 kV wraz z pomiarami.

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.

    Dodane: 02.12.2020